Novinka – Karetní hra Myši v čokoládě od ALBI

Novinka - Karetní hra Myši v čokoládě od ALBI

Myši v čokoládě – jednodušší karetní novinka hra od ALBI.

Pomozte myšce Pralince, velmi šikovné cukrářce, vykouzlit tu nejlepší čokoládu! K dispozici máte ale jen omezené množství sladkých surovin a abyste získali ty, které potřebujete, musíte je vyměňovat za ty, bez kterých se obejdete. Naštěstí máte každé kolo k dispozici schopného pomocníka, který vám a myšce Pralince hodně pomáhá. Vyrobit výjimečně lahodnou a jedinečnou čokoládu tedy nebude určitě problém!

Princip hry Hráči dostanou karty surovin, které musí vhodně kombinovat, aby z nich bylo možné vyrobit co nejkvalitnější čokoládu. Každé kolo se rozhodují, které suroviny se vzdát, aby si mohli jako první na trhu surovin vybrat jiné vhodnější. Kdo získá 3 suroviny, jejichž hodnoty jdou postupně za sebou (tvoří postupku), nebo mají stejnou hodnotu, může vyrobit čokoládu a za tu získává body. Vyhrává hráč, který jako první dosáhne 30 bodů.

ALBIautoři hry: Christian Fiore, Knut Happel
počet hráčů: 2 – 6
doba hraní: 30 minut
věk hráčů: 8+
rok vydání: 2009
výrobce: Albi
jazyk: hra je kompletně v češtině
herní svět: zvířátka
herní kategorie: karetní hra, dětská hra

 

Novinka - Karetní hra Myši v čokoládě od ALBIHru si můžete přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Karetní hru Myši v čokoládě si lze zakoupit na www.modernihry.cz nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

 

Více na www.albi.cz či www.modernihry.cz

 

 

 

 

 

 

Medrní hry - portál ALBI 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.