Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

Paul Simon & Sting on stage together – koncert odložen

Paul Simon & Sting on stage together

KONCERT Z DŮVODU NEMOCI ZRUŠEN! 

14. března 2015, O2 Arena Praha

Sting a Paul Simon, dva z nejplodnějších a nejvlivnějších světových umělců, se v roce 2015 představí v rámci turné On Stage Together ve vybraných evropských městech. Tito dlouholetí přátelé představili koncept turné „On Stage Together“ poprvé v roce 2013, když vystupovali pro nadaci Robin Hood Foundation. Oba umělci, známí svým širokým žánrovým rozsahem, posouvají hranice populární hudby a i nadále oslovují celé generace fanoušků.

 

Stejně jako na jejich severoamerickém turné počátkem letošního roku se na koncertech představí dva věhlasní zpěváci/skladatelé, kteří s doprovodnými kapelami představí své nejznámější skladby, a to společně i odděleně.

Jsme nadšeni, že můžeme turné představit i v Evropě,“ řekl Arthur Fogel, prezident společnosti Global Touring a předseda správní rady Global Music, Live Nation. „Koncerty v Severní Americe byly neuvěřitelně úspěšné na všech úrovních. Spojení těchto dvou legendárních talentů přineslo nezapomenutelný hudební večer.

Na koncertě zazní přes 30 skladeb, včetně oblíbených hitů jako „Boy In The Bubble“, „Fields of Gold“, „Driven To Tears“,„Mother&Child Reunion“, „Desert Rose“, „Every Breath You Take“, „The Boxer „,„Diamonds On The Soles of Her Shoes“ a další. Jedná se o jedno z nejvíce oceňovaných a vychvalovaných koncertních turné v roce 2014.

Paul Simon & Sting on stage together

 

Ceny vstupenek:

Plocha:
   Platinum – 4.990 Kč
   Gold – 3.990 Kč
   Silver – 2.590 Kč
  1.patro
     I. kategorie – 3.590 Kč
     II. kategorie – 2.990 Kč
  O2 patro – 4. podlaží 1.990 Kč

  Vozíčkář (ZTP/P), průvodce: 1.990 Kč + 1 Kč 

 

 

Více na www.livenation.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.