Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Před Bon Jovi vystoupí Support LesbiensPražský koncert americké skupiny Bon Jovi, který se uskuteční 24. června 2013 v Synot Tip Aréně, zahájí Support Lesbiens.

Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80.let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým. A co víc, jako jedni z mála, celá ta léta fungují ve stále stejném složení,” netají svůj obdiv k Bon Jovi kytarista a zakládající člen Support Lesbiens Hynek Toman.

 

Na pódiu v Synot Tip Aréně se Support Lesbiens představí už v nové sestavě, kterou s Hynkem Tomanem tvoří zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Vedle nejznámějších skladeb Support Lesbiens zde poprvé naživo zazní také jejich nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Na největších hitech postaví převážnou část svého vystoupení i hlavní hvězda večera – Bon Jovi, kteří se do Prahy vrací po dlouhých 20 letech!

Přestože každý koncert v rámci jejich právě probíhajícího turné Because We Can: The Tour nabízí trochu jiný seznam skladeb, hity It’s My Life, You Give Love A Bad Name nebo Livin’ On A Prayer v Praze s nějvětší pravděpodobností zazní.

Vedle nich by kapela měla představit šest či sedm písní z novinkového alba What About Now, které vyšlo 11. března.

Deska s unikátním 3D interaktivním obalem je k dostání v deluxe edici rozšířené o čtyři skladby, mezi kterými je i píseň Jona Bon Joviho nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys.

Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Vedle Jona Bon Joviho a Richie Sambory se na vzniku desky podíleli také skladatel Billy Falcon a John Shanks (skladatel a Grammy oceněný producent), který celé album What About Now rovněž produkoval. Kooperaci s Bon Jovi si zopakoval i čestný člen Síně slávy a několikanásobný držitel Grammy Desmond Child, který měl velkou zásluhu již na hitu You Give Love A Bad Name.

Poslední necelá třetina vstupenek na pražské vystoupení Bon Jovi je k dostání na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz.

Více na www.bonjovi.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.