Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Před Bon Jovi vystoupí Support LesbiensPražský koncert americké skupiny Bon Jovi, který se uskuteční 24. června 2013 v Synot Tip Aréně, zahájí Support Lesbiens.

Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80.let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým. A co víc, jako jedni z mála, celá ta léta fungují ve stále stejném složení,” netají svůj obdiv k Bon Jovi kytarista a zakládající člen Support Lesbiens Hynek Toman.

 

Na pódiu v Synot Tip Aréně se Support Lesbiens představí už v nové sestavě, kterou s Hynkem Tomanem tvoří zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Vedle nejznámějších skladeb Support Lesbiens zde poprvé naživo zazní také jejich nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Na největších hitech postaví převážnou část svého vystoupení i hlavní hvězda večera – Bon Jovi, kteří se do Prahy vrací po dlouhých 20 letech!

Přestože každý koncert v rámci jejich právě probíhajícího turné Because We Can: The Tour nabízí trochu jiný seznam skladeb, hity It’s My Life, You Give Love A Bad Name nebo Livin’ On A Prayer v Praze s nějvětší pravděpodobností zazní.

Vedle nich by kapela měla představit šest či sedm písní z novinkového alba What About Now, které vyšlo 11. března.

Deska s unikátním 3D interaktivním obalem je k dostání v deluxe edici rozšířené o čtyři skladby, mezi kterými je i píseň Jona Bon Joviho nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys.

Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Vedle Jona Bon Joviho a Richie Sambory se na vzniku desky podíleli také skladatel Billy Falcon a John Shanks (skladatel a Grammy oceněný producent), který celé album What About Now rovněž produkoval. Kooperaci s Bon Jovi si zopakoval i čestný člen Síně slávy a několikanásobný držitel Grammy Desmond Child, který měl velkou zásluhu již na hitu You Give Love A Bad Name.

Poslední necelá třetina vstupenek na pražské vystoupení Bon Jovi je k dostání na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz.

Více na www.bonjovi.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.