Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Praha bude jednou ze zastávek evropského turné BirdPen

Praha bude jednou ze zastávek evropského turné BirdPenPo vydání alba O’ Mighty Vision se BirdPen vydávají na turné s dvacítkou vystoupení po celé Evropě a jednou z jeho zastávek bude také koncert 27. března 2017 v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 300 Kč + poplatky jsou k zakoupení na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 390 Kč.

BirdPen zahrají skladby z nového alba, které lze popsat následujícími slovy: “Velký kánon syntezátorových průkopníků, jako jsou Silver Apples a Tangerine Dream, hluboký motorický sound z říše krautrockových velikánů jako Can a prvky připomínající současníky Total Control & Holy F*ck”.

Kapela zahraje publiku v Německu, Francii, Švýcarsku, Belgii, České republice a Polsku. V souvislosti s turné BirdPen vydávají singl s náladovou elektropeckou TOOKIT, písničkou o bezmezné chamtivosti lidí zodpovědných za finance tohoto světa. B-stranou singlu je skladba SHE KNEW a remixy od Archive a Robina Fostera. Singl Tookit vychází 3.března 2017

Vidět BirdPen naživo je jedinečným zážitkem a přímo povinností pro ty, kteří chtějí slyšet autentický amplifikovaný electro doom groove rock, který má smysl, je upřímný a plný vášně! V České republice vystoupili BirdPen již několikrát jako samostatná kapela, fanoušci však členy BirdPen znají také z vynikající kapely Archive, která u nás také odehrála několik skvělých koncertů. Nechat si ujít koncert BirdPen by byla skutečně chyba!

Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/birdpen/ucy/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/360990134284194/

BirdPen (UK)
27. 03. 2017 – 20.00 otevření klubu
Praha, Futurum Music Bar
300 Kč + poplatky v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a www.goout.cz, na místě 390 Kč.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.