Dominion Tour pokračuje

Dominion Tour 2015Už osmým rokem se Dominion Tour rozjede po celé republice. Příchozí si vyzkouší a naučí se hru Dominion, ve které následně budou moct soutěžit s ostatními a získat ceny od sponzora celé akce, firmy Albi.

Akce v Dominion Tour organizují dobrovolníci organizace Duha-Děsír a volnočasové kluby v našich městech. Zájemci mohou sledovat kalendář na www.dominiontour.cz a zjistit, kdy se koná nejbližší turnaj a kdo ho pořádá.

Hra je vhodná i pro děti cca od 8 let. Děti do 13 let hrají spolu s dospělými, ale jsou oceněné v juniorské kategorii. Dominion se snadno naučí každý za 15 minut. Zájemci o vyzkoušení hry mohou přijít na akci a zkušenější hráči, organizátoři a rozhodčí se vám budou věnovat.

Účastníci turnaje mohou vyhrát kromě zajímavých cen také postupové body do finálového turnaje a změřit síly mezi sebou. Turnaje jsou určené pro veřejnost, přijít hrát může kdokoliv.

Seznámit s Dominionem se můžete v Ústí nad Orlicí, Českých Budějovicích, Pardubicích, Kopřivnici, Olomouci, Brně, Dobříši, Příboře, Plzni, Hradci Králové, Týništi nad Orlicí a v dalších místech.

 

Dominion Tour 2015

 

Podrobnosti k jednotlivým turnajům najdete na oficiální stránce Dominion Tour,
kde je kalendář turnajů, pravidla, přihlašovací formulář.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.