Pondělí, 15.4.2024
Ostatní volný časVolný čas

Primabag – nenáročný pomocník pro vaše pohodlí

Primabag

Trávíte rádi ať už sami, nebo s rodinou či přáteli během slunečných letních dnů čas venku?

Znáte to – vyrazíte na chatu, piknik, letní festival, k vodě, nebo jen tak vyjdete na zahradu a tak rádi byste se natáhli…Ale tak nějak pohodlně a bez starostí. Můžete vytáhnout piknikovou deku, která má sice nepropustnou úpravu, ale cítíte pod ní každý kamínek. Ručník, osuška, nebo obyčejná deka při výletu za koupáním přináší naprosto stejné pocity.

Vyzkoušejte inovativní Primabag – nejen, že je skladný stejně, jako vaše oblíbená deka, ale navíc přináší netušené pohodlí. Přibalte ho do auta, nebo batohu, pokud vyrážíte relaxovat, třeba i na letní festival. Malý balíček během chvíle rozděláte. Nenechte se zmást tím, že před vámi leží neforemný šusťákový objekt. Stačí nabrat vzduch, důmyslným utažením popruhů a zacvaknutím se vám vytvoří velký polštář, připomínající plné rty a teď už stačí jen nerušeně zalehnout… I když, jeden nikdy nestačí, pro absolutní pohodu ho potřebujete mít sami pro sebe.

Chcete se natáhnout tak, jak to máte rádi, když máte možnost mít sami pro sebe pohodlné křeslo nebo gauč? Pořiďte Primabagvšem, se kterými se do nekonečna špičkujete o to, kdo zrovna bude moci na pohodlném pomocníkovi odpočívat. Uvítáte rychlé sbalení do praktického obalu a možnost, mít ho stále u sebe?

 

Primabag

 

Dostala jsem možnost Primabagvyzkoušet. Ani bych nevěřila, že v tak malém, lehkém balíčku se skrývá sedací vak velkých rozměrů. Složený vak je zajištěný páskem s přezkou, který jde jednoduše rozdělat. Vak rozklepnete, jako když vyklepáváte deku a teď vás čeká hlavní úkol – nabrání vzduchu. Než jsem přišla na ten správný grif, pobíhala jsem chvíli po zahradě ve snaze vzduch do vaku nahnat. Celý pokus vypadal dost komicky, protože při jakékoli změně směru se nabíraný vzduch opět částečně vyfukoval. Nakonec se vzduch povedlo nabrat, ale je třeba držet jeden směr a nabraný vzduch rychle utěsnit zahrnutím konce vaku. Tuto zábavnou aktivitu je třeba provozovat dvakrát, protože vak je dvoukomorový. Má to výhodu, bez výčitek se na něj můžete natáhnout, protože jste právě spálili množství nadbytečných kalorií.

 

Primabag

 

Na Primabaguse leží pohodlně, což jsem ocenila i při své nemalé výšce 178 cm. Můžete se natáhnout přes celou plochu, nebo jen v pololehu, obojí je pohodlné. Pokud už vak nechcete používat a potřebujete ho sbalit, vzduch z něj vyženete naprosto jednoduše, smotáte, zajistíte páskem a uložíte do obalu. Obal je cca formátu A4, takže se pohodlně vejde do batohu společně s dalšími nezbytnostmi, které potřebujete pro komfortní pobyt venku při letním slunečném dnu, lákajícím k relaxu s knížkou, nebo jen při poslouchání oblíbené hudby.

 

Primabag

 

Primabagurčitě zařadím mezi své nezbytné parťáky pro letní aktivity a myslím, že v rámci naší rodiny nezůstane u jednoho kousku. K testování jsem dostala vak v zelené barvě, nicméně nabídka je široká a dají se vybrat i jiné barvy, takové, jaké máte rádi.

Primabag

 

Výhody nafukovacího vaku Lite

  • Je malý, lehký a skladný vejde se do batohu a váží jen 850 gramů.
  • Rychle se nafukuje a je během minuty připraven k použití.
    Zpátky složený je za 30 vteřin.
  • Mohou se na něj posadit i dvě nebo tři osoby.
  • Vhodný i na vodu

 

Specifikace produktu

rozměry nafouknutého vaku: 190 x 70 x 60 cm
rozměry složeného vaku v obalu: 35 x 20 cm x 15 cm
váha: 800 – 850 g
nosnost: 200 kg

 

www.sedaci-pytle.cz/nafukovaci-sedaci-vak-lite

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.