Prodloužené víkendy patří tuningu

Prodloužené víkendy patří tuninguV květnu nás, díky dvěma státním svátkům, čekají prodloužené víkendy. Po všechny tyto volné dny jsou naplánované různé akce, mezi které patří i tuning srazy. Ten první proběhne od 1. do 3. května 2009 na autodromu ve Vysokém Mýtě. Druhý, hned týden poté, tedy 8. až 10. května 2009 tentokrát na letišti v Hradčanech u Mimoně.

Pro mnohé z vás je sraz ve Vysokém Mýtě už docela známá každoroční rutina, a právě proto se pořadatelé snaží pokaždé přinést něco nového. V tomto roce je novinek hned několik. Tou první je možnost svézt se na kluzné ploše společně s odbornou instruktáží jak zvládat kritické okamžiky na silnici. Jízdy budou probíhat od 13.15 hodin a vzhledem k omezené kapacitě na několik desítek automobilů budou nutné registrace.
Další novinkou je Bar Fashion Cars. Ve speciálním stanu bude připravené velmi příjemné prostředí pro posezení u dobré kávy, krátkou obchodní nebo přátelskou schůzku, a také možnost ochutnat některý ze širokého sortimentu míchaných nápojů.
Pro sprintery je jistě novinkou registrace přes webový formulář, kterou si zaručí místo v omezeném startovním poli sedmdesáti soutěžících.

Více informací na www.fashioncars.cz

Tuning sraz v Hradčanech známý jako Mimoňské války je považován za největší sraz v České Republice. Každoročně se ho zúčastní přes 5000 aut, letos proběhne již 14. ročník.
Můžete se těšit na tradiční sprinty na 400 metrů, drifty, soutěž o nejlepší tuning a další.

Více informací na www.mimonskevalky.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.