Pyro Music Laser Fest

Pyro Music Laser FestVelkolepé rozloučení s festivalovým létem – čtyři světové ohňostroje, dvě laserové show, čtyři skvělé kapely! Zapomeňte na novoroční ohňostroje! Na dostihovém závodišti v pražské Velké Chuchli se 28. srpna 2009 uskuteční velkolepá show Pyro Laser Music Fest. Své umění zde předvedou mistři ohňostrojů – FLASH Barrandov SFX, kteří triumfovali na světovém ohňostrojovém festivalu v Cannes a patří mezi absolutní světovou a uznávanou špičku ve svém oboru.

Do povědomí naší veřejnosti se zapsali především tvorbou novoročních ohňostrojů v Praze. Tentokrát však diváci neuvidí pouze jednu show, ale hned čtyři a navíc v doprovodu hudby.

Velká Chuchle nabídne skutečnou nebeskou podívanou. Ohňostrojové muzikály Pyro Laser Music Fest slibují nevídanou skladbu efektů – barevná stylizace se zde snoubí s naprostou hudební synchronizací. Festival nenabídne jeden ohňostroj, ale hned čtyři velká zpracovaná témata inspirovaná filmovou hudbou. Diváci si tak vychutnají show s motivy Hvězdných válek, Pirátů z Karibiku a Jamese Bonda. Čtvrté téma si nechává Flash Barrandov SFX jako velké překvapení. Dvě laserové show pak ohromí naprosto fascinujícími barvami a vizuálními efekty.

Ohňostroje a laserové efekty však nejsou všechno. Navštěvníky čeká zajímavý rodinný program. Čekání na tmu zkrátí již od odpoledních hodin známé české skupiny a interpreti. Nebude chybět ani dětský koutek a spousta stánků s občerstvením s festivalovými produkty. Pyro Laser Music Fest je skutečně velkolepým rozloučením s letními prázdninami a festivalovou sezónou.

Čekání na tmu zkrátí Tam Tam Orchestra, Support Lesbiens, Děda Mládek Illegal Band a Katarína Knechtová, kterou posluchači znají z působení ve skupině Peha.

Začátek akce: 16:00 hodin
Začátek ohňostrojů a laserové show: 20:30 hodin

Předprodej v sítích: Ticketpro
Vstupenky jsou od 290Kč do 890Kč.

Více na www.jvsgroup.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.