Registrace vstupenek zdarma na festival AIR spuštěna

Registrace vstupenek zdarma na festival AIR spuštěnaPro návštěvníky festivalu AIR, který se koná 15. a 16. srpna 2014 v Hradci Králové, bude od pondělí 28. dubna do pondělí 5. května probíhat on-line registrace vstupenek, díky kterým je možné navštívit oba festivalové dny zdarma. Po uplynutí termínu registrací bude od 6.5. v síti Eventim spuštěn klasický prodej vstupenek. Cena základní vstupenky v předprodeji je stanovena na 199 Kč a platí na celý festival. 

“Je to pro nás zásadní krok v rozvoji festivalu. Chceme zachovat tradici festivalu zdarma, se kterou jsme začali minulý rok, a dát všem možnost si takovou vstupenku včas obstarat. Vstupné 199 Kč budou platit pouze ti, kteří tuto výhodu nebudou chtít využít. Připadá nám to jako rozumný kompromis, který nám ve finále dovolí investovat peníze ze vstupného do zkvalitnění služeb pro návštěvníky a hlavně přivézt do Hradce Králové opravdu zvučná jména,” tvrdí ředitel Festivalparku Radek Maliník.

Postup získání vstupenek zdarma: 

1. Registrace vstupenek- Probíhá od 28.4 do 5.5.2014- Vstupenky je možné objednat exkluzivně v e-shopu na: www.nolimits.cz – Každý takto registrovaný návštěvník zde může svým jménem objednat pouze jednu vstupenku.- Po provedení úspěšné objednávky je odeslán potvrzující mail s instrukcemi o vyzvednutí vstupenky.

2. Vyzvednutí / rozesílání vstupenek- Probíhá od 6.5. do 17.5. 2014- Místo pro vyzvednutí (pokud nebylo zvoleno doručení vstupenky poštou) je na adrese: NoLimits, Úvalská 9, Praha 10 (v pracovní dny).- Zde proběhne po předložení dokladu kontrola totožnosti (nutná shoda s registrací) a poté vystavení vstupenky.

3. Uplatnění vstupenky- Vstupenku je nutné předložit u vstupní brány festivalu ke kontrole. – Při vstupu budou návštěvníci vyzváni k prokázání totožnosti k ověření shody jména a příjmení s údaji na vstupence.  

AIR Festival 2014

15. – 16. srpen 2014

Hradec Králové, Festivalpark

vstup zdarma – nutná registrace (28.4. – 5.5.2014)

vstupné od 6.4.2014 – 199Kč

www.airfestival.cz

www.eventim.cz

www.facebook.com/festivalair 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.