Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Tomáš Halász bude chytat v Pardubicích

Tomáš Halász bude chytat v PardubicíchHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice potvrzuje, že se domluvil na angažmá s gólmanem Tomášem Halászem, který bude jedním z brankářské dvojice pro ročník 2014/2015.
Tomáš Halász bude působit v Pardubicích pravděpodobně v roli týmové dvojky. Svůj příchod k nám vnímá jako možnost se posunout ve své rozvíjející se kariéře dál. Určitě dostane prostor v zápasech, ve kterých si svými výkony může říci o pevnou pozici v naší organizaci,” řekl generální manažer klubu Ondřej Šebek.

Slovenský brankář Tomáš Halász hokejově vyrostl v Košicích, kde získal dva mistrovské tituly, chytal na mistrovstvích světa do osmnácti, respektive dvaceti let. Poslední sezonu strávil v prvoligové Olomouci, které pomohl postoupit do Tipsport extraligy. „V její baráži byl nejlepším brankářem ve statistice úspěšnosti zákroků,“ připomněl generální manažer klubu.

“Dobré reference mi poskytl Július Hudáček, Pardubice představují špičkovou organizaci, velmi se sem těším! Jsem rád, že si mě vyhlédl Dušan Salfický, který se stal sportovním manažerem klubu. V tuto chvíli nevím, kdo bude mým kolegou, ale budu vděčný za každou šanci a pokusím se prosadit,” řekl k příchodu na východ Čech Tomáš Halász pro www.hokej.sk.

Pardubický hokejový klub nyní finalizuje jednání, po kterých představí brankářskou jedničku pro novou sezonu. “Očekáváme, že během několika dní vše dotáhneme a zveřejníme kompletní složení brankářské dvojice,” doplnil Ondřej Šebek.

Tomáš Halász

  • Post: brankář
  • Datum narození: 25. května 1990
  • Výška: 184 cm
  • Hmotnost: 86 kg
  • Držení hole: levé

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.