Screamers útočí

Travesti ScreamersVe čtvrtek 30. října 2008 Hradec Králové rozveselí známá pražská travesti skupina Screamers. Diváci se mohou i tentokrát těšit na nádherné kostýmy, originální vystoupení populárních hvězd tuzemské i zahraniční hudební scény a vtipné scénky.

Travesti skupina SCREAMERS oslavila v loňském roce deset let od svého založení a patří k tomu nejlepšímu, co může Česká republika v této oblasti zábavy nabídnout. Screamers každoročně připravují dvě nové premiéry zábavného pořadu.

Tři roky po sobě se jim podařilo vyprodat pražskou Lucernu, kde společně na jednom pódiu vystupují se pěvačkami, které velice úspěšně napodobují, např. Ilonu Csákovou, Heidi Janků, Evu Pilarovou a další.

Jejich pořady hýří nádhernými kostýmy, úžasnými parukami, krásnou scénou. Přesně nastudované pohyby, dokonalý playback i náročné choreografie dávají pocit originálu. Jejich pořady jsou ale také o legraci, nadsázce a humoru. O oblibě skupiny Screamers jednoznačně hovoří jejich neustále plný diář a dlouho dopředu vyprodaná představení.

Kdy: čtvrtek 30. října 2008 od 19 hodin
Kde: velký sál KD Střelnice, Hradec Králové
Druh vstupenky: stolová úprava sálu, vstupenky místenkové
Pořadatel: FAR Produkční umělecká agentura

Více na www.screamers.cz a www.far-agentura.cz.

Foto: ZajiCzech (c) 2008

Fotogalerie z představení v březnu 2008 naleznete na zajda.chrudim.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.