Skuteč přijímá přihlášky do tanečních

Skuteč přijímá přihlášky do tanečníchVzhledem k tomu, že pořadatelé již zaznamenali první dotazy k organizaci Tanečních kurzů na rok 2015, již dnes oznamují případným zájemcům, že přihlášky do tanečních bude odbor kultury a školství Městského úřadu Skuteč přijímat od 2. března 2015.

Kurz bude probíhat pod vedením tanečního mistra Josefa Tumpacha v prostorách Kulturního klubu Skuteč od září do listopadu (popř. do prosince) roku 2015. Jednotlivé lekce plánujeme na soboty večer (výjimečně i v pátek). V závislosti na množství zájemců bude otevřen jeden či dva kurzy, nebo se stejně jako v roce 2014 uskuteční kombinovaná varianta, tzn. společné lekce a rozdělení do dvou skupin v případě prodloužených a věnečků. Pro rok 2015 není nutné hlásit se v páru, přijímáme jednotlivce.

Kurzovné činí 1 400 Kč na účastníka, v jeho ceně není zahrnuto vstupné na závěrečný Věneček. Přihlášky přijímáme i telefonicky, popř. mailem.

Kontakt: odbor kultury a školství Městského úřadu Skuteč, tel.: 469 326 487 / 486, e-mail: matej.zelinka@skutec.cz nebo lenka.fridlova@skutec.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.