Soutěž o vstupenky na pražský koncert The Cranberries

Soutěž o vstupenky na pražský koncert The CranberriesSkupina THE CRANBERRIES v čele s jedinečnou Dolores O’Riordan, která mnohokrát ovládla nejvyšší příčky hitparád s hity jako „Linger”, „Dreams” nebo „Zombie”, vydala po 10 letech nové studiové album „Roses“, které obsahuje také aktuální hit „Tomorrow“.

K této příležitosti se vydává v původní sestavě na nové světové turné, v rámci kterého zavítá 30. listopadu 2012 také do Prahy do TIPSPORT ARÉNY.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku, odpovězte na soutěžní otázky a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem, jménem na Facebooku a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – The Cranberries” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail!
Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou bohužel automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 25. listopadu 2012. Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem a vstupenky jim budou zaslány poté poštou na adresu uvedenou v e-mailu.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázky:

1) Odkud pochází kapela The Cranberries?

a) z USA

b) z Irska

c) z Polska

 

2) Jak se jmenovalo jejich druhé studiové album (nejslavnější a nejprodávanější)?

a) No need to argue

b) Roses

c) Bury the hatchet

 

3) Kolik členů tvoří The Cranberries?

a) 3

b) 4

c) 5

 

Pozor! Přichází nám mnoho soutěžních e-mailů, ve kterých chybí požadované údaje, jako jsou například vaše adresa či jméno na Facebooku – důležité pro ověření, zda jste fanouškem portálu Chrudimka.cz. Tyto e-maily bohužel vyřazujeme pro nesplnění podmínek soutěže.

The Cranberries - Roses Tour 2012

Více na http://cranberries.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.