Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Space Flash – Rising Sun album tour 2010

space flashPrvní vydání této klubové párty proběhne v pátek 24. září 2010 v novém, moderním společenském sále, který se nachází ve třetím patře AFI Palace v centru Pardubic.

Na zcela novou klubovou párty, která Vám naservíruje ty nejvybranější hudební delikatesy, jedinečnou atmosféru a skvělou audiovizuální show, Vás zvou Congress Centre Pardubice a MaddoxOpenAir.

Svou novou desku Rising Sun Vám představí jedni z nejlepších současných DJs Aly & Fila. V aktuálním vydání celosvětového žebříčku DJMag100 se umístili na 22. příčce! Sekundovat bude česká djská špička v čele se třemi hvězdnými “M” – Michaelem Burianem, Michaelem C a Michalem Poliakem.

Aly & Fila

Vlastním jménem: Aly Amr Fathalah a Fadi Wassef Nagiub
Narozeni: oba 1981
Kde jste je mohli vidět: Transmission 2008 (CR), Love Parade 2008 (De), Street Parade 2009 (Ch), Mácháč 2009 (CR),  Luminosity 2010 (NL), Decadance Pharao 2010 (CR)
Hráli po boku např.: např. Armin Van Buuren, Markus Schultz, Ferry Corsten
Pravidelně je můžete slyšet: každé úterý od 20.00 hodin na http://www.danceradio.cz/
Oficiální stránky: http://www.alyandfila.com/, www.myspace.com/alyfila

Tito dva skvělí producenti pocházející ze země faraonů, pyramid a starověké civilizace začali s Djingem a produkcí ve vlastním nahrávacím studiu v roce 1999 a do podvědomí světové klubové scény se jim podařilo dostat již v roce 2003 s jejich megahitem „Eye Of Honours“, jenž si získal obdiv takových slavných jmen, jako jsou např. Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, DJ Tiësto a další. Po úspěchu, kdy se tento track dostal až na 4. místo v holandském tanečním žebříčku, následovalo mnoho dalších skvělých singlů a remixů, nejznámější jsou např. Spirit Of Ka, A Dream Of Peace nebo Paradise. Jejich tracky jste mohli vídat na těch nejvyšších příčkách světových hitparád a jejich vystoupení si užít na nejvýznamnějších festivalech a v největších klubech po celém světě.

Za dosavadní vrchol jejich kariéry se dá jistě počítat současné 22. místo mezi světovými DJs dle hodnocení prestižního časopisu Dj Mag (v roce 2007 byli na 111. místě, v dalším roce již na 31.).  Na jejich vlastní značce „Future Sound of Egypt“ pravidelně vycházejí vysoce kvalitní tranceové tracky v podání nejtalentovanějších producentů z celého světa.
Na jaře tohoto roku vyšlo jejich první autorské album Rising Sun, při jehož přípravě spojili Aly & Fila své síly s talentovanými vokalisty a producenty jako jsou Tiff Lacey, Sue McLaren, Josie, Denise Rivera, Philippe El Sisi, Bjorn Akesson a mnoho dalších.

Album Rising Sun nám tito DJs osobně představí v září v Pardubicích v rámci svého celosvětového turné k tomuto albu.

Více info na http://www.maddoxopenair.cz/ a http://www.ccafi.cz/

Předprodej vstupenek:

Kancelář Congress Centre AFI Palace Pardubice (AFI Palace 3. patro)
Otevřeno od pondělí do pátku od 10.00 do 16.00 hodin.
do 31. srpna za 249,- Kč
do 22. září za 299,- Kč
V.I.P. vstupenky 399,- Kč

Bar Rio Přelouč
do 31. srpna za 249,- Kč
do 22. září za 299,- Kč
V.I.P. vstupenky 399,- Kč

Ticketportal
do 31. srpna za 249,- Kč + poplatky
do 22. září za 299,- Kč + poplatky
V.I.P. vstupenky 399,- Kč + poplatky

Na místě:
základní vstupenka 350,- Kč
V.I.P. 500,- Kč

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.