Sprint Slalom Slide II.

 

Sprint slalomLuže – před necelým měsícem proběl na letišti Dobrkov u Luže Sprint Slalom Slide. V sobotu 12. února 2011 pořádá Rallye team Chrudim druhé pokračování této oblíbené akce.
 

 
„Rallye Team Chrudim byl založen pro oživení automobilového sportu a dává možnost každému zkusit si sportovní jízdu na uzavřených komunikacích pod dozorem pořadatelů,“ zve pořadatel Martin Kučera. Účastnit se může tedy každý, neboť pořadatelé nekladou podmínky na tip vozu. Můžete si jízdu tak vyzkoušet svým vozem, kterým jezdíte do školy nebo práce. Z přihlášených vozů bude k vidění Fiat 126, Peugeot 106, Škoda Felicia či Toyota Aygo.
 
Pořadatelé zvou také veřejnost, která má vstup zcela zdarma a může podpořit soutěžící nebo se svézt ve voze pořadatelů. Od 8.00 do 9.30 hodin jsou připraveny přejímky a trénink, od deseti hodin proběhne první rychlostní zkouška. Těch během celé soboty proběhne hned šest. Startovné pro závodníky činí 400 Kč a přihlásit se může každý, kdo souhlasí s podmínkami zveřejněnými na stránce teamu www.rallyechrudim.cz. Na těchto stránkách probíhá i registrace do závodu. Rallye team Chrudim vznikl v roce 2010 za účelem popularizace rallye a umožnění
amatérům vyzkoušet tento automobilový sport ve finančně dostupných podmínkách
a ne na běžných komunikacích.
 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.