Šťastné návraty

Prokletý princrecenze knihy Prokletý princ

Mohla by se už laskavě vrátit a začít na mě ječet? Chci, aby mi řekla, že jsem vůl, který jí za to nestojí. Chci ji vidět živou a zdravou, jak na mě chrlí oheň. Chci, aby na mě křičela, kopla do mě, praštila mě.

Pokud jste, stejně jako já, podlehli prvnímu dílu série Royalů, Papírové princezně (recenze), s napětím a očekáváním jste vyhlíželi pokračování. Dočkali jsme se brzy, i když pro někoho ty dva měsíce mohly být nekonečné. Já si je krátila čtením jiných knih, a tak mi čekání uteklo rychle.

Již po přečtení Papírové princezny jsem věděla, že tahle série stojí zato. A poznámka na obale, že tihle Royalové vás zničí, je víc než trefná. Ale je možné, že také zničí sami sebe. Spisovatelky ukrývající se pod pseudonymem Erin Watt, to s námi válí, pohrávají si s našimi emocemi a zdá se, že jim to vůbec nevadí. V jednu chvíli jsme spolu s hlavními hrdiny na samém dně a vzápětí jsme vyneseni do nebeských výšin, odkud jsme opět prudce sraženi k zemi.

Bože. Nesmí se na mě usmívat. Za prvé proto, že je při tom neskutečně sexy. A za druhé proto, že…sakra,,,protože se na něj zlobím.

Vzhledem k tomu, že tuto recenzi budou číst i ti, kteří nečetli první díl, rozhodla jsem se, že tentokrát z děje nic neprozradím. Jednotlivé díly na sebe navazují, a pokud vás tato recenze zaujme, doporučuji číst sérii od začátku. Prozradím však, že vás čeká nejedno překvapení. Autorky splnily, co jsem si moc přála, ale na konci knihy opět naše srdce rozbily a budou je, muset ve třetím díle poslepovat, jinak jim to my čtenáři neodpustíme.

Děj opět běží před očima a vy otočíte stránku za stránkou a na té poslední vás čeká velké překvapení, které vám nedá spát, a opět budete nedočkavě vyhlížet poslední díl, Palác lží. Zkrátka autorky si nás připoutaly a kdo ví, jestli nás pustí.

Máš penis. Tudíž jsi automaticky ve špatným týmu.“ Zakývá obočím. ?Jenže se svým penisem umím úplný kouzla. Zeptej se jakýkoli holky na Astoru.

Jedná se o příběh spadající do kategorie new adult, ale jak jsem již uvedla v recenzi na Papírovou princeznu, hranice dvacet šest let není u této knihy stropem a autorky osloví i starší čtenáře. Já jsem s knihou opět omládla a zavzpomínala si na svých sedmnáct.

Moc se mi líbilo, že když kniha nese název Prokletý princ, hned na začátku nás přivítá vyprávění z pohledu Reeda. Papírovou princeznou nás provázela pouze Ella. V této knize se střídá vyprávění, jak z pohledu Reeda, tak z pohledu Elly. A myslím, že se autorkám podařilo perfektně zachytit mužský pohled na věc. A hned v první kapitole Reedovi odpustíte, ale odpustí mu i Ella?

Bodne mě osten viny. Jo, Ella byla šťastná. Dokud jsem jí ten pocit štěstí nevzal a neobrátil jsem ho v prach. Jak to dělám vždycky.

Kdybych měla knihu vystihnout pár slovy, je to kniha shledání, návratů a nečekaného konce.

Tak jako mě uchvátila obálka prvního dílu, tak mě okouzlila obálka Prokletého prince, je jemná a ta modrá koruna na bílém podkladu krásně vyniká.

Tento příběh, plný bolavých srdcí, doporučuji všem, kteří mají rádi romantické příběhy, těm, co mají mladou duši a všem ženám.

Mýlila jsem se. Jeho dotek mě neuklidňuje. Rozpaluje mě, šílím po něm, přestávám se ovládat. A čím níž klesá, tím rozpálenější jsem.

Moje hodnocení je 100 %.

 


Název knihy:      Prokletý princ
Autor:                 Erin Watt
Žánr:                  Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Prokletý princ
Nakladatelství:   BARONET

Rok vydání:       2017
Počet stran:       320

ISBN:                 978-80-269-0650-6
EAN:                  9788026906506

Vazba:               Vázáno
Formát:              120 x 195 mm

E-shop:             kniha      
https://Baronet.cz
                          e-kniha   www.PalmKnihy.cz

Databáze knih:  www.databazeknih.cz

Ukázka z knihy: zde


Nakladatelství Baronet a. s.Nakladatelství Baronet a. s.
již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr – každým rokem vydává kolem 80 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 2000 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, ale vydává knížky ze všech žánrových oblastí – od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Knihy Baronetu byste měli dostat ve všech knihkupectvích a všechny tituly, jež jsou dosud na skladě, najdete na webových stránkách www.baronet.cz.
 


PalmKnihy
PalmKnihy
– Největší a nejstarší obchod s elektronickými knihami v České republice. Jednoduše, pohodlně a rychle přímo ve všech dostupných formátech. Více než 11.000 e-knih na jednom místě.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Pavla Velehradská

Matka, dcera, manželka a vášnivá knihomolka, která zbožňuje svět knih. (osobní blog)