Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

STING – My songs

Legendární hudebník STING se představí fanouškům 28. října 2022 v pražské O2 areně v rámci svého turné My Songs.

Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry 17násobného držitele ceny Grammy, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu, označil deník The Times koncert My Songs za “mistrovskou třídu”; “Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem”. Koncert, který byl hudební cestou s hity jako “Fields of Gold”, “Shape of my Heart”, “Roxanne” a “Demolition Man”, popsal The Telegraph jako “vzácnou lahůdku” a The Guardian Stinga ocenil jako “téměř bezkonkurenčního” s “dokonalou popovou alchymií”. Fanoušci se mohou těšit také na “Englishman In New York”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle” a mnoho dalších.

Na turné Stinga doprovází elektrická rocková kapela. Na všech nově ohlášených koncertech se objeví speciální host – syn Joe Sumner.

Členové Stingova fanklubu budou mít možnost získat exkluzivní vstupenky v předprodeji před širokou veřejností na adrese www.sting.com.

Ceny vstupenek od 1490 do 2290 Kč. Prodej vstupenek v síti Ticketportal.

 

Kdy pátek 28. října 2022
Kde O2 arena Praha   vstupenky 

 

Sting Praha 2022

 

Livenation

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz