Čtvrtek, 30.11.2023
HudbaKultura

Summer of Love 2008

Summer of LoveUž teď se můžete těšit na další, už dvanáctý ročník nejpopulárnějšího českého taneční festivalu. Na celkem 6 až 7 pódiích se představí přes 80 vystupujících, světových hvězd a slavných headlinerů, stejně jako nových talentovaných osobností.

Open air festival elektronické hudby se uskuteční v sobotu 16. srpna 2008 na pardubickém závodišti.

Jaké bude Summer Of Love 2008 ‘Close To Your Heart’?

Hlavní pódium nabídne pestrou směsici různých stylů, vystoupí zde nejméně tři světově proslulí headlineři, doplnění mnoha dalšími kvalitními jmény. První zveřejněná jména z hlavního pódia jsou: koncertní show legendární skupiny Stereo MCs, závan berlínského svěžího soundu M.A.N.D.Y. či Apparata a ranní set s východem Slunce v podání DJe Rushe.

Po velkém úspěchu tranceového pódia se naše pozornost bude upínat právě tímto směrem. Trance – progressive pódium se bude jmenovat United Music DJ stage a bude velkým překvapením ve spolupráci s United Music. Na line up se už nyní můžete těšit, stejně jako na speciální vizuální a světelné ztvárnění pódia.

Drum’n’bassové Take Control stage bude letos na větším prostoru, se silným zvukem a mnoha dalšími vylepšeními. Opět vzniká ve spolupráci se Sukim a IM Cyber a zatím prvními zveřejněnými headlinery jsou Teebee & Calyx v back2back setu.

Techno pódium představí mnoho aktuálních techno jmen, zůstaneme věrni tradici a tak zde uslyšíte i mnohými tak oblíbený hardstyle. Zatím je zveřejněn z line upu pouze německý top producent a vynikající DJ Gregor Tresher.

Electro pódium nabídne vytříbený žhavý robotický sound současnosti, o dalších pódiích jednáme s našimi partnery.

Line up jako takový budeme zveřejňovat v první třetině roku 2008 a nejpodrobnější informace najdete na stránce http://www.summeroflove.cz/, kde se v chat roomech můžete zúčastnit diskuze na téma koho byste chtěli slyšet vy, co vylepšit, jak vám ještě více zpříjemnit Summer Of Love 2008.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.