Neděle, 24.9.2023
HudbaKultura

Summer Of Love na Open Air Festivalu

oaf_2012_2Více než 10 let byl festival Summer Of Love hlavní událostí letní elektronické taneční sezóny u nás. Byla to slavná éra a vyrostla na ní celá generace mladých lidí, kteří na Léto Lásky dodnes často vzpomínají. Však také je na co vzpomínat. Na Summer Of Love během let hrály hvězdy jako Kraftwerk, Stereo MCs, Audio Bullys, DJ Rush, Chris Liebing, Westbam, Green Velvet, Swayzak, Richie Hawtin, Kosheen, Adam Beyer, Umek, Roni Size, Grooverider, DJ Marky, Aphrodite a stovky dalších.

Open Air Festival vedle hvězdných jmen jakými jsou:  Fatboy Slim, Amy Macdonald, Mando Diao, Bloody Beetroots DJ Set a Gorillaz Sound System,  nabídne i kvalitní elektronickou párty na SOL THE NIGHT DJ Stage, která pojede až do ranních hodin. Po dvouletých prázdninách se tak Summer Of Love vrací v nové, jedinečné a zajímavé podobě.  Vystoupí zde několik zajímavých a známých DJs ze zahraničí, plus česká a slovenská DJská špička. Atmosféru Summer Of Love a žhavou celonoční párty si rozhodně naplno užijete! Jména vystupujících DJs budeme postupně zveřejňovat od začátku května, spolu s dalšími podrobnostmi, které najdete zde: http://www.summeroflove2012.cz/

Další možností jak ušetřit je akce 1+1 vstupenka na Open Air Festival zdarma pro členy O2 Extra Klubu, kde jeden vstup vyjde v přepočtu na 440 Kč
a VIP na 880 Kč! Více informací najdete na www.o2extra.cz/klub. V předprodeji jsou už i vstupenky do stanového městečka pro rodiny s dětmi, cena jedné ubytovací vstupenky včetně parkovného je 500 Kč. Navíc registrovaní uživatelé portálu kamsdetmi.com mohou získat 25% slevu. Více informací na www.kasmdetmi.com.

Držitelé studentských karet ISIC, IYTC, ALIVE, ITIC mají nárok na 150 Kč slevu z aktuální ceny vstupenek (klasických i VIP) v rámci předprodeje v síti Ticketpro i z ceny na místě. Sleva platí od 1. dubna do 11. srpna 2012 a lze ji uplatnit na všech pobočkách předprodejní sítě Ticketpro nebo na oficiálních prodejních kasách na místě konání akce.

Pokud se už nemůžete dočkat léta, přijďte na zahřívací párty s Open Air Festivalem! A pozveme Vás rovnou na dvě akce: v pátek 11.5. se můžete znovu potkat s thajskou DJane Nakadia (jistě pamatujete její skvělý výkon v O2 Extra zóně na OAF) a v sobotu 19.5. s maestrem Afrikou Islamem. Obě párty se konají v předním pražském klubu Atelier v Žitné ulici. Za vstup zaplatíte jen stovku!

http://www.openairfestival.cz/ nebo www.summeroflove2012.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.