Swedish House Mafii doplní Otto Knows

Swedish House MafiaManagement Swedish House Mafia potvrdil zprávu o předskokanovi pražského koncertu Swedish House Mafia, který se koná už ve čtvrtek, 29. listopadu 2012 v O2 areně. Předskokanem bude DJ Otto Knows.

“Management Swedish House Mafia potvrdil, že předskokanem pražské show bude švédský DJ Otto Knows, který už v minulosti se Swedish House Mafia už spolupracoval. Jeho hitovka Million Voices je pověstná – v britských UK Dance charts je druhá a všude po Evropě hýbe hitparádami. Otto Knows spolupracuje například také s dalším švédským věhlasným DJem a producentem Aviciim.” informovala promotérka z Fource Entertainment, Dominika Janigová.

Vstupenky na pražský koncert jsou stále v prodeji, byť se jejich množství s každým dalším dnem blíže akci zmenšuje, informují pořadatelé. Švédský trojlístek nedávno překonal během pouhých devíti týdnů hranici jednoho milionu prodaných kusů singlu Don’t You Worry Child. Jako jedna z nejúspěšnějších skladeb současnosti určitě zazní i během show v pražské O2 areně 29.11.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.