Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Teplice prodloužily finále na pět utkání

Teplice prodloužily finále na pět utkání, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czPoprvé v historii rozhodne o českém futsalovém mistrovi až pátý finálový zápas. Hráči Chrudimi mohli závěrečnou sérii play off ukončit, když dali v Teplicích první gól, ale nakonec prohráli 3:4. Nový šampion bude korunován v sobotu v Chrudimi, která útočí na čtvrtý ligový triumf za sebou.

Zápas byl hodně podobný tomu prvnímu ze samého začátku finálové série a poločasový výsledek byl také stejný. Chrudim šla totiž do vedení 0:1, které jí zařídil Vladyka, Teplice ale rychle otočily na 3:1 a utkání dostalo jiný náboj.

Po přestávce chtěli hosté skóre stahovat, ale nejprve si museli přetrpět čtvrtý gól ve své síti. To už pro domácí vypadalo nadějně, ale ERA-PACK vytáhl dva po sobě rychle jdoucí góly a skóre bylo rázem 4:3. V závěru utkání se hosté tlačili dopředu, došlo i na power-play s Cacauem v brance, ale hosté z ní nic nevytěžili.

“Tohle se nemůže stávat a my jsme za to pykali porážkou. Ve druhém poločase jsme byli lepší, ale tady už jsou tak dobré týmy, že je takovýhle stav hrozně těžký vyrovnat,” řekl České televizi k výpadku Chrudimi na přelomu 10. a 11. minuty Lukáš Rešetár, jenž dal poslední gól zápasu.

Balticflora Teplice – ERA-PACK Chrudim 4:3 (3:1) – stav série 2:2

Branky: 10. Douglas, 10. Guilgerme, 11. Tolstov, 23. Evandro ? 6. a 25. Vladyka, 26. Rešetár
Balticflora Teplice: Forssetto, Kalina ? Vinicius, Tolstov, Dlouhý, Isajev, Evandro, Guilherme Douglas, Reinhardt, Hafenrichter
ERA-PACK Chrudim: Meller, Hlouš ? R.Mareš, Max, Kopecký, Vladyka, Mikan, Cacau, Pica Pau, Rešetár, Bouška, M.Mareš

 

foto: (c) 2010 Jaromír Zajíček – www.FotoZajda.cz 

Více na www.fkerapack.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.