Úterý, 30.5.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Transmission oznamuje datum pražské show

Po několika vyprodaných edicích s návštěvníky z více než 80 zemí světa, přinese Transmission Festival do pražské O2 areny další jedinečný zážitek v sobotu 24. října 2020! Celosvětově uznávaná show díky své dechberoucí produkci, jednoho z největších sound systémů na světě Funktion One Vero a ohromující světelné a laser show.

Transmission opět omámí vaše smysly monumentální stage, množstvím laserů od Ministry Rental Service, stovkou výkonných světel, velkými LED obrazovkami a spoustou speciálních efektů, které umocní zážitek zprostředkovaný United Music. Samozřejmostí jsou ta největší jména trance, tech trance a progressive scény. Kompletní lineup a téma akce budou představeny později.

Předprodej vstupenek startuje v pondělí 17. února 2020 v sítích Ticketportal a Ticketmaster. Pro registrované fanoušky budou k dispozici nejlevnější vstupenky od 1.390 Kč, proto se registrujte právě teď: https://bit.ly/PreRegisterTMPRG20. Aby byl zajištěn komfortní zážitek pro každého návštěvníka, je ponechána snížená kapacita O2 areny, proto doporučujeme zakoupit vstupenku co nejdříve.

Věkový limit pro vstup na Transmission Festival je 18 let.


Transmission Festival Praha 2020
24. října 2020, O2 arena
#TMPRG20
Facebooková událost: https://bit.ly/EventTMPRG20


Pro aktuální novinky sledujte Transmission Festival na Facebooku, Instagramu, Youtubewww.TransmissionFestival.com

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.