UDG a Imodium míří do Herálce

udgLetošní program kulturního domu Herálec se blíží ke svému závěru. Poslední koncert jedenácté sezóny se odehraje v pátek 17. prosince 2010 v režii předních českých rockových kapel UDG, Imodium s hostem 05 a Radeček. Poslední herálecká akce pak připadne na tradiční Štěpánskou zábavu den po štědrém večeru.

UDG patří předním domácím kapelám, které se po vyprodaných klubech vydali dobývat kulturní domu a velké open air festivaly. V posledních letech se jim daří velice dobře, alba Ztraceni v Inspiracích a aktuální Autoportrét patří k těm nejlépe hodnoceným. Ovšem kapela si získala svoji popularitu především díky energickým koncertům se strhující atmosférou. O tom se již několikrát mohli přesvědčit i návštěvníci KD Herálec, který je pro UDG téměř domácím klubem.

Po loňském vydání alba tato ústecká kapela vyrazila na roční turné, jehož předposlední koncert vyšel právě na herálecký sál. Na turné si přizvali hosty 05 a Radeček, kteří na něm představují své nové album Máš mě na svědomí. Ovšem pro tento koncert si UDG přivezou ještě jednu kapelu. Tou je jejich spřízněná partička Imodium.  Čtvrtečním večerem tak budou v Herálci znít oblíbené hity Kurtizána, Motýl, Éterická nebo Piloti, které doplní Koník a Stigmata od Imodia či Po nohou Radečků.

Vstup do kulturního domu v pátek 17. prosince bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začnou o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 170 Kč, na místě bude cena 220 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Další program KD Herálec 2010:
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.