Ve čtvrtek začne prodej vstupenek na předkolo play off

Ve čtvrtek začne prodej vstupenek na předkolo play offHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zahájí předkolo play off České pojišťovny v pondělí 10. března 2014 v ČEZ Areně od 18.20 hodin. Druhý zápas začne o 24 hodin později. Předprodej vstupenek na domácí dvojutkání začne ve čtvrtek 6. března 2014 v 9.00 hodin na pokladnách ČEZ Areny, v témže čase budou uvolněny ONLINE VSTUPENKY.

Ceny vstupenek na předkolo play off zůstávají oproti základní části nezměněny.
Rezervace míst pro držitele permanentních vstupenek bez play off pro první dva zápasy předkola play off jsou platné do soboty 8. března 2014 do 16.00 hodin. Majitelé permanentek včetně play off nemusí činit žádné kroky, svá místa mají zakoupena až do konce této sezony.

Všichni majitelé permanentek bez play off si je mohou dobít prostřednictvím internetu. Aplikace bude přístupná do ukončení rezervace míst. Novinkou bude možnost dobíjení permanentek přes nový systém ONLINE VSTUPENKY.

Stejně jako v loňském play off je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě ČEZ Areny nahlásili předem buď e-mailem na hcpce@hcpce.cz, nebo na telefonním čísle 466 741 630. Celková kapacita pro vozíčkáře činí 16 míst.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.