Úterý, 5.12.2023
Soutěže

Vyhrajte a cestujte po hradech a zámcích

SoutěžLéto je v plném proudu a s ním i čas cestování po hradech a zámcích. Proč si cestování nezkusit i v nové hře společnosti Dino Toys – Cestujeme po hradech a zámcích

Během hry objevíte zajímavá místa, poznáte jejich historii a dozvíte se pověsti z dob dávno minulých. Je pouze na vás, zda budete cestovat pěšky, na motorce nebo autem. Cestou vás neminou nutné výdaje, ale můžete si i vydělat. Obratné hospodaření a taktika ve hře hrají velkou roli. Vyhrává hráč, který má na konci cesty nejvíc peněz.

Hra prohlubuje místopisné znalosti, procvičuje samostatné rozhodování a přináší zábavu.

Chcete-li vyhrát tuto hru, staňte se fanoušky našeho portálu na Facebookuodpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a svoji odpověď zašlete spolu s vaším celým jménem a poštovní adresou na soutěžní e-mail soutez@chrudimka.cz. Do předmětu zprávy uveďte text “Soutěž – Cestujeme po hradech a zámcích” (bez uvozovek). Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail! Odpovědi, které nebudou splňovat výše uvedené náležitosti, budou automaticky vyřazeny.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 25. srpna 2012.
Vylosovaní výherci budou kontaktováni e-mailem 26. srpna 2012 a hra jim bude zaslána poté poštou na adresu uvedenou v e-mailu.

 

Soutěž již byla ukončena!

Děkujeme Všem soutěžícím, soutěž byla ve stanoveném čase ukončena.

 

Soutěžní otázka:

Jakými třemi způsoby lze cestovat ve hře Cestujeme po hradech a zámcích?

  1. pěšky, na motorce, lodí
  2. pěšky, na motorce, autem
  3. pěšky, na kole, autem
  4. pěšky, letadlem, autem

 

Nápovědu naleznete na stránkách výrobce – www.dinotoys.cz.

Cestujeme po hradech a zámcích - hra od Dinotoys

Hru si můžete také přijít zahrát i do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou. Nebo si ji můžete zakoupit v e-shopu výrobce – www.dinotoys.cz

Dinotoys - Bezva finta

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.