Xindl X oslaví 10 let na scéně a čeká ho mimořádně nadupaný rok 2018

Xindl X1. prosince 2018 – ABC klub Pardubice

Během oslav seznámí fanoušky se svými SEXY EXITY a vezme je na zatím nejrozsáhlejší koncertní turné!

Příští rok to bude přesně 10 let, co Xindl X, nezaměnitelná osobnost, písničkář, skvělý textař a skladatel, začal čeřit vody české hudební scény.

Za tu dobu má na svém kontě pěknou řádku úspěšných hitů jako Anděl, Láska v housce, Chemie, V blbým věku, Cudzinka v tvojej zemi aj.

Předtím, než se naplno rozjedou oslavy desetiletého výročí, rozloučí se Xindl X se stávajícím rokem a albem Kvadratura záchranného kruhu živým klipem Světlo na konci tunelu, který byl natočený během letních festivalů.

“Tento rok byl pro mě zatím nejlepší v mé kariéře a zároveň to byl rok zlomový. Momentálně s kapelou nahráváme nové písničky a už se nemůžeme dočkat, až je fanouškům představíme na koncertech” dodává Xindl X.

 

 

 

 

 

V roce 2018 obdaruje Xindl X své fanoušky hned třikrát.
Prvně se tak stane v lednu, kdy představí nový singl Věčně nevěrná. Jedná se o titulní skladbu k filmu Věčně tvá nevěrná režiséra Milana Cieslara, jehož premiéra by měla proběhnout v únoru příštího roku.

Xindl XPodruhé během října, kdy uvede na trh nové album SEXY EXITY, ze kterého na jaře vypustí nový singl a klip a konečně potřetí v listopadu, kdy odstartuje své nejrozsáhlejší SEXY EXITY TOUR 2018 , které čítá 13 zastávek v 11 městech.

Během turné se představí např. v Brně, Ostravě, Oloumouci, Karlových Varech, Českých Budějovicíh a tři večery po sobě v pražském Lucerna music baru.

Předprodej vstupenek bude zahájen již ve středu 22.11.2017 od 10:00 hodin v síti Ticketstream a v lokálních předprodejích.

 

www.xindlx.cz | Facebook

 

Rozpis turné pro rok 2018:

22.11. KLADNO – DK
24.11. MLADÁ BOLESLAV – DK
30.11. KARLOVY VARY – Lidový dům
1.12. PARDUBICE – ABC
6.12. ÚSTÍ NAD LABEM – DK
7.12. ČESKÉ BUDĚJOVICE – DK Vltava
11.12. OSTRAVA – Garage
12.12. OLOMOUC – S Klub
13.12. BRNO – Semilasso
18.12. PRAHA – Lucerna music bar
19.12. PRAHA – Lucerna music bar
20.12. PRAHA – Lucerna music bar

 

Xindl X

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.