Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v Praze

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeTo, o čem snily řady fanoušků, se stává skutečností: 10. října 2012 v Kongresovém centru Praha vystoupí v rámci svého reunion turné legendární skupina Dead Can Dance, kterou tvoří hudebníci, zpěváci i skladatelé Lisa Gerrard a Brendan Perry.

 

 

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeNa koncertě kromě nejznámějších skladeb své historie zároveň představí písně z připravované nové desky, která vyjde také letos. Čeští diváci tak budou moci zažít to, čím si Dead Can Dance získali milióny oddaných fanoušků – éterický, magický hlas Lisy Gerrard či hluboký baryton Brendana Perryho, které se proplétají zvukovými krajinami na hranicích mezi elektronickou a živou hudbou, kde znějí exotické nástroje čerpající z minulosti (středověk, renesance, baroko) i mimoevropských kultur – ze Středního východu, Asie, východní Evropy, Středomoří i severní Afriky. Evropské turné obsáhne 22 měst a začalo 19. září v tureckém Istanbulu. Jde o vůbec první společné koncerty od úspěšného turné v roce 2005. Vstupenky na pražský koncert Dead Can Dance budou v prodeji od 5. března 9 hodin ráno v síti Ticketpro.

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeVstupenky na koncert Dead Can Dance v Kongresovém centrum Praha 10. října 2012 jsou prodávány výlučně jako nepřenosné. Nepřenosné znamená, že každá jednotlivá vstupenka je vázána na konkrétní osobu, jejíž jméno je na vstupence vytištěno. Plné jméno vytištěné na vstupence musí souhlasit s jakýmkoli průkazem totožnosti držitele vstupenky, promotér má právo neumožnit držiteli vstup, pokud tyto údaje nesouhlasí. Maximální počet objednaných vstupenek na jednu osobu jsou čtyři.

Pro toto speciální opatření jsme se úmyslně rozhodli z důvodů férovosti a to především proto, abychom zamezili nelegálnímu prodeji vstupenek, při kterém často dochází k nabídce za extrémně předražené ceny. Naším cílem je umožnit všem fanouškům stejnou možnosti zakoupit si vstupenky za přiměřené ceny.

Oficiální prodej na pražský koncert probíhá pouze prostřednictvím prodejní sítě Ticketpro, všichni ostatní prodejci nabízející vstupenky na tento koncert NEMAJÍ OPRÁVNĚNÍ k jejich prodeji.

Více na http://www.charmmusic.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.