ZUMBA – La Fiesta! vol. 2

zumbaZUMBA – La Fiesta! se koná již podruhé v Kongresovém centru v Afi Paláci Pardubice. Druhé pokračování se uskuteční 17. dubna 2011. Co Vás čeká? Čtyřhodinový taneční večer v rytmu rychlých a vášnivých tanců, salsy, merengue, samby, mamba, ale i hip hopu a reggaetonu. Večer plný nonstop zábavy, přátel, koktejlů, latinské muziky a radosti z tance a pohybu.

Její první díl, který proběhl 30. ledna 2011 byl úspěšně vyprodán 14 dní před startem a kapacita kongresového centra pro tuto akci kompletně naplněna.

Zaměření této párty je pro aktivní dívky, ženy, ale i muže kteří rádí cvičí a tančí Zumbu, mají rádi pohyb a nebojí se něčeho nového. Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Kombinují se taneční prvky z rychlých a vášnivých tanců, jako je salsa, merengue, samba, mambo, flamenca či tanga)

Spojením spolupráce – profesionální Zumba lektorky Nikoly Havlíkové (Zumba centrum Dubina, Zumba Chrudim, Zumba Skuteč) – barmanských profesionálů – Václava Snítilého (Music bar Široká), Filipa Šmahy a Jana Vacka (Music klub Gimlet) a speciálního hosta Petra Hurty (Music bar Patapuf) – DJe Muriela zaměřeného na latinskou muziku – známého moderátora Michala Miga Plška vznikla tato jedinečná party – Zumba La Fiesta! Tato party je jedinečná svým pořádáním v exklusívních prostorech kongresového centra pardubické nákupní galerii AFI Palace, dále pak profesionalitou celého teamu a programem připraveným pro všechny hosty této party.

PROGRAM:
16:00 – Otevření kongresového centra
16:15 – Příprava, převlečení, prozkoumání sálu (La Fiesta! wear, Oriflame, Natur house..)
16:30 – Přivítání a úvodní slovo – Dj Mig
17:00 – první Zumba blok
17:45 – Koktejlové zvolnění – Los Sketos ( Rossi, Šmahy, Vacíno )
17:50 – Taneční vystoupení T-Bass juniorů
18:00 – druhý Zumba blok – La Fiesta!
18:45 – Koktejlové zvolnění II. část – Los Sketos ( Rossi, Šmahy, Vacíno )
18:50 – Barmanská UV Fire Show – Petr Hurta
19:00 – třetí Zumba blok
19:55 – Zumba Protažení
20:00 – Ukončení party – Dj Mig
20:30 – After party – Nano Café (Za Pasáží 1429, Pardubice)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.