Armin van Buuren míří na Mácháč

Armin van Buuren míří na MácháčNejvětší postava světové trancové scény a pětinásobný vítěz ankety DJ Mag Top 100 Djs, Armin van Buuren, bude hlavní hvězdou sobotního programu osmnáctého ročníku festivalu Finlandia Mácháč, který proběhne ve dnech 24. a 25. srpna 2018.

Těžko byste hledali osobnost, která přispěla k popularizaci trancu takovou měrou, jako právě holandský dj a producent Armin van Buuren, který se během dvacetileté kariéry vypracoval k absolutnímu vrcholu. Taneční hudba je pro něj životním stylem a vášeň, kterou promítá nejen do vlastní tvorby, ale také do svých projektů jako Armin Only nebo A State Of Trance tour, kterými povýšil běžná vystoupení na velkolepou show. On sám se stal velmi rychle synonymem pro hudební perfekcionismus, vzorem pro mnoho producentů a v neposlední řadě průkopníkem a inovátorem hudebního marketingu.

Na kontě má celkem šest studiových alb a jeho pravidelná týdenní radio show A State Of Trance, která čítá již 840 epizod, je vysílána na více jak 100 stanicích po celém světě.

Pořadatelé tak k prvnímu oznámenému jménu, kterým je Hardwell přidávají Armina van Buurena. Návštěvníci budou mít možnost vidět a slyšet 3. a 4. DJe současnosti na jednom festivalu. I to je asi důvod, že vstupenky na Mácháč mizí tak rychle.

Předprodej vstupenek
Základní dvoudenní vstupenky (pátek + sobota) jsou v prodeji. I. vlna byla vyprodána během 4 minut a pokud o nákupu vstupenek uvažujete, neváhejte. jejich cena se bude zvyšovat.

I. vlna: 1.290 Kč (pouze 1.000 kusů, nákup omezen maximálně 4 kusy na osobu) – VYPRODÁNO
II. vlna: 1.590 Kč – VYPRODÁNO
III. vlna: 1.890 KČ – VYPRODÁNO
IV. vlna: 2.090 Kč 
V. vlna: 2.290 Kč

Další cenové vlny a cena vstupenek na místě (pokud nebude festival vyprodán) budou zveřejněny později.

Základní jednodenní vstupenky na pátek nebo sobotu budou v prodeji od 11. 12. v 10:00 za 1.390 Kč.

GOLD vstupenky jsou v prodeji také od dnešního dne a cena je 4.190 Kč. Zahrnuje: dvoudenní vstup na festival, rychlé odbavení u vstupu samostatným vchodem, přístup na GOLD terasu, zdarma konzumaci čtyřiceti nápojů v rámci GOLD terasy, oddělené toalety pouze pro návštěvníky GOLD terasy, praktický dárek (pláštěnka). Každý majitel obdrží u odbavení do areálu čipový náramek, který bude sloužit k ?placení” objednávek na barech v rámci GOLD terasy. Za každý zakoupený nápoj se odečítá jeden bod z čtyřiceti. Nápojem se rozumí jedna položka z nabídky menu.  Pouze u míchaných nápojů se body odečítají podle složení (např. 1x vodka + 1x Red Bull = 2 body). V případě vyčerpání čtyřiceti nápojů je možné kartu opětovně dobít na libovolný počet bodů (50 Kč = 1 bod/nápoj). Terasa je rozdělena na levou a pravou část – v předprodeji označeno jako terasa A a B. Po vyprodání terasy A jde automaticky do prodeje terasa B. Každý návštěvník má přístup pouze na tu terasu, kam si zakoupil vstupenku.

Na festival platí věkové omezení od 18ti let – platí pro všechny kategorie vstupenek!

Facebooková událost Finlandia Mácháč 2018

Armin van Buuren míří na Mácháč

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.