Britští Delta Heavy si brousí zuby na Prahu

Britští Delta Heavy si brousí zuby na PrahuBritští drum-and-bassoví šílenci Delta Heavy pilně připravují útok na pražský Yes Club, který zahájí 8. března 2013. Pořadatel potvrdil i nově ohlášené předskokany celé akce, mezi nimiž je zajímavý mix českých i zahraničních DJs. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro a přímo v Yes Clubu.

“Vedle hlavních Delta Heavy vystoupí například i francouzský Funk Effect, který s sebou bude mít kromě dvou DJs i vynikajícího MC – rozhodně se budeme mít na co těšit, a to i mezi výbornými lokálními DJi,” řekl jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Kompletní line-up akce:
21:00-23:00 Them Darned Teenagers
23:00-00:30 Funk Effect (+MC)
00:30-02:00 Delta Heavy
02:00-03:30 Halbax
03:30-05:00 Vulcanik vs S-bish

Kapela Delta Heavy se skládá ze dvou producentů a DJů, Si Jamese a Bena Halla, kteří se potkali při studiích ve své domovině, Velké Británii. Od té doby společně pracují na různých hudebních projektech se zaměřením na drum & bass a dubstep. V roce 2010 se upsali labelu RAM records, který patří DJovi Andymu C, průkopníkovi drum & bassové scény. Právě jeho RAM records byl zvolen nejlepším DNB vydavatelstvím ve Velké Británii.

Delta Heavy vytváří své vlastní tracky i remixy umělců jako např. Nera, Downlinka, Tinie Tempah, Excisiona či Rity Ory. Rok 2012 byl pro Delta Heavy obzvláště úspěšný: vydali své první EP Down the Rabbit Hole a vydali se na obrovské mezinárodní turné ve společnosti známého producenta a DJe Datsika. Počátkem ledna 2013 vydala kapela svůj nový singl, Empire, který je volně dostupný ke stažení na Delta Heavy oficiálních facebookovských stránkách.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.