Chrudimské ragbisty čeká zimní příprava, kruhové tréninky si může přijít vyzkoušet i veřejnost

Kruhový tréninkSlatiňany – na konci října odehrál chrudimský rugby klub „Angels“ poslední turnaj sezony na domácí půdě na hřišti ve Slatiňanech. Domácí vyhráli turnaj a skončili celkově na 4. místě v tabulce 2. divize Rugby league.

 

 „Na novou sezonu se začínáme připravovat slibně, nevynecháváme silovou přípravu, která je velmi důležitá. Provozujeme kruhové tréninky a také individuální posilovnu. Ani vytrvalostní přípravu, na kterou se vrhneme z jara hned s dovednostmi s míčem,“ říká člen týmu Marek Pluhař.

Klub nabízí i pro veřejnost možnost se zúčastnit kruhových tréninků a to v rámci probíhajícího Chrudimského roku sportu. Zájemci se konkrétní termíny dozvědí po domluvě na emailu chrudim@rugbyleague.cz.

Nová sezona přinese spoustu bojů, potu a dřiny. V plánu je „přivést k životu“ další nové klub v České Republice, uspořádat více domácích utkání, což ocení hlavně diváci a naši fandové, nové dresy a hlavně lepší zázemí pro chrudimský klub.           

„A tímto bych chtěl všem fanouškům a lidem, co za námi stáli poděkovat a v příštím roce se můžou těšit na útok na čelo tabulky. Chrudimští rugbysté jistě nemají pouze ambice na to, aby vyhráli v příštím roce 2. divizi,“ dodává Pluhař.

 

Kruhový trénink

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.