Knižní tip: Psí zima

Knižní tip: Psí zimaBojovat s nestvůrami je jedna věc, a do jedné z „nestvůr“ se zamilovat druhá. Střet světů, mrazivý dech zimy, který svede pod jednu pokrývku i nepřátele a válka hladových se sytými, krutých se zoufalými. Jsou vampýři sadistické zrůdy, nebo zjemnělí požitkáři? Zvítězí povinnost a přísahy, cit a touha po klidném životě, nebo všechno pohltí krvavý zápas bez pravidel?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název knihy: Psí zima

Autoři: Petra Neomillnerová

Žánr: fantasy
Doporučeno od: +15, beletrie pro dospělé

EAN: 9788026701316
ISBN: 978-80-26-70131-6
Počet stran: 368 stran
Formát: 145×205 mm – vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Nakladatelstvi: Motto
Datum vydání: 14. 5. 2014

E-shop: http://www.albatrosmedia.cz/psi-zima.html

Ukázková kapitola: zde 

 

 


 

MottoMotto Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

 

Albatros média

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

Albatros media, a.s.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.