Na Hradeckém Majálesu se poprvé představí No Name, Marpo nebo Aneta Langerová

Hredecký Majáles 2017Hlavními hvězdami Hradeckého Majálesu budou Marpo & Troublegang, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Mandrage a No Name. Speciálními hosty pak budou zpěvačka Aneta Langerová či slovenská punkrocková skupina Inekafe.

Českou zpěvačku Anetu Langerovou uslyší návštěvníci Hradeckého Majálesu poprvé, stejně tak českého rappera Marpa, který vystupuje také jako bubeník kapely Chinaski. Svůj první majálesový set v Hradci předvede také slovenská skupina No Name. Těšit se lze na další silné taháky – Rybičky 48, Jelen, Majk Spirit, Wohnout, Vypsaná Fixa, UDG, Skyline, ATMO Music, Sto Zvířat, Paulie Garand, Prago Union, Mydy Rabycad či Sebastian.

Noční Grand show přiveze Marpo se svým Troublegangem, s nímž letos dvakrát vyprodal pražské haly. Pro Majáles připraví speciální verzi, kterou nepůjde spatřit na žádném jiném festivalu v Česku. „Bude nám ctí představit Lone Survivor na Hradeckém Majálesu v plné parádě jako ve Foru Karlín,“ řekl Marpo.

Stejně jako v předchozích ročnících mají lidé možnost koupit nejlevnější vstupenky právě teď. Zahájili jsme předprodej na našem webu www.majales.cz, kde jsou k dispozici elektronické vstupenky. Lze si samozřejmě zakoupit i tradiční vstupenky, ty jsou k mání v obvyklých předprodejích, jejichž seznam je na webu hradec.majales.cz/klasicke-vstupenky/ nebo objednat doručení na dobírku.

Hradecký Majáles 2016 byl vyprodaný už v březnu, doporučujeme tedy všem zájemcům, aby koupili vstupenky zavčas, protože kapacitu areálu navyšovat nebudeme. Navíc jsou teď cenově nejvýhodnější. Do 22. ledna 2017 jsou vstupenky za 370,- Kč, poté se jejich cena zvýší na 399,- Kč. Členové majálesového klubu mají lístky ještě levnější. Jak se členem stát lze nelézt na hradec.majales.cz/klub.

Majáles je oslava jara a mládí, širší program oslav je prezentací studentských dovedností a hlavní den oslav tvoří tradiční majálesový průvod, velký open air festival, na kterém se volí nový král studentů a vyhlašuje majálesová Miss. Hradecký Majáles 2017 je největší open air festival pro mladé v regionu. Hlavní den oslav je v pátek 21. dubna 2017. Kompletní informace jsou na webu www.hradec.majales.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.