Sobota, 3.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Papa Roach přijíždí do Prahy s novou deskou

Papa Roach sebou přivezou nové album Crooked TeethDo Prahy zamíří kalifornští Papa Roach a sebou přivezou nové album Crooked Teeth. Vystoupí 17. září 2017 v Malé sportovní hale. V předprodeji lístky stojí 890 Kč na místě potom  za 1100 Kč. 

Papa Roach si to nikdy neulehčovali a nedošlo k tomu ani tentokrát. Za poslední dvě desetiletí si vybudovali pozici kapely, která určuje směr tvrdé hudby. Byli dvakrát nominováni na Grammy, doprovázeli na turné hvězdy, jako je Eminem nebo Marilyn Manson a jsou autory nu metalové hymny “Last Resort,” kterou hrají rádia dodnes, i když tahle pecka vyšla před sedmnácti lety.

Papa Roach čerstvě vydávají album s názvem Crooked Teeth, které živě přijedou představit do Malé sportovní haly v Praze. Jako host vystoupí Frank Carter a The Rattlesnakes z Velké Británie. Deváté studiové album Papa Roach Crooked Teeth je návratem k jejich kořenům. Bylo nahráno v nacpaném studiu v Severním Hollywoodu s producenty Nicholasem “RAS” Furlongem a Colinem Brittainem, kteří vyrůstali na Papa Roach a inspirovali je k pohledu do historie, na to, kvůli čemu si tuhle kapelu zamilovali, především rapovou techniku frontmana Jacobyho Shaddixe.

 

 

Jiskra mezi kapelou a producenty přeskočila v podstatě ihned a první skladba, kterou Papa Roach (ve složení kytarista Jerry Horton, basák Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo) natočili na novou desku Crooked Teeth byla “My Medication,” chytlavá řezačka, v které Shaddix plive své verše do fantastických sborů.

V baladě “Periscope” se objeví Skylar Grey a v hiphopovém rocku “Sunrise Trailer Park” zase Machine Gun Kelly. “Měli jsme takový nápad, vzít klasické prvky Papa Roach, které lidi milují a přetvořit je do moderního soundu v tvořivém procesu,” říká Furlong. “Chtěli jsme všechno prostě převrátit vzhůru nohama a vidět, co z toho bude. A výsledek byl mnohem lepší, než jsme všichni čekali.

 

www.paparoach.com | goout.net/listkynapaparoach

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.