Pondělí, 2.10.2023
Volný časZdraví a životní styl

Předvánoční setkání s jógou v pohybovém studiu Padma

Setkání s jógou proběhne ve vánočním duchu, foto: Šárka ŘihákováLetní radovánky odvál podzimní vítr a barvy podzimu se za nedlouho přikryjí bílou pokrývkou. Dny se zkracují, slunce zapadá dřív. Není to však důvod, abychom brzké stmívání přenášeli do svého nitra. Naopak se nám otevřela cesta hledat světlo v nás…

Pojďte si zpříjemnit tyto dny v neděli 8. prosince 2013 v 17:00 hodin do pohybového studia Padma v Chrudimi ve Fibichově ulici, kde se během chystaného předvánočního setkání s jógou seznámíte s cestou po Indii prostřednictvím fotek a vyprávění Jitky Hájkové. V plánu bude rovněž povídání o józe či zpěv indických písní. Nebudete ochuzeni ani o jóganidru (jogínský či bdělý spánek), což je výborná relaxační technika. Veškerá vaše aktivita, ať již se bude týkat zpívání, relaxace a podobně, se bude řídit pouze vaší svobodnou vůlí.

S sebou si můžete přinést termosku s čajem, hrneček, trochu cukroví, máte-li už upečené, a jeden dárek. Pokud každý přinese jeden dárek, jeden si také odnese… Vstupné na akci je volné.

Další informace je možné získat též na www.padmastudio.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.