Rock for People – zavádíme dvoudenní vstupné!

Rock for PeopleTak jo… Na četné žádosti dává RfP do prodeje limitovanou edici dvoudenních vstupenek na 5. a 6. června do Hradce Králové. Rozumíme tomu, že kvůli červnovému termínu řada z vás může přijet jen na pátek a sobotu. Zaváděcí cena je 1 490 Kč a náš partner T-Mobile na ni ještě dává 15% slevu!

 

Letos se hradecká část RfP koná už v červnu a ve dvou všedních dnech. Proto jsme zavedli novou edici dvoudenních lístků na pátek 5. 6. a sobotu 6. 6. Tímto krokem chceme vyjít vstříc všem školou povinným a pracujícím.

Dalším důvodem je záplava žádostí o jednodenní vstupenky na pátek 5.6. s Faith No More, Limp Bizkit nebo Three Days Grace. Všechny lístky v předprodejích zmizely během několika týdnů a my další uvolňovat nechceme – kvůli kapacitě, komfortu pro celofestivalové návštěvníky a v neposlední řadě proto, že jsme třídenní festival. Nikoliv akce na jeden večer. Přesto na místě několik desítek jednodenních vstupenek na pátek 5. června samozřejmě bude.

Z kapacitních důvodů je edice dvoudenních vstupenek limitována. Zaváděcí cena je 1 490 Kč. Lístky lze pohodlně zakoupit přes GoOut přímo na webu RfP v sekci Vstupenky. Platbu lze provést kartou či převodem.

Cena za vstupenku s 15% slevou je 1 266,50 Kč.

Jak jsme avizovali, o víkendu byla vyprodána i stávající edice celofestivalových lístků. Nasazujeme tedy edici novou, aktuálně za 1 740 Kč. Koupit můžete zde.

Celofestivalové, VIP, jednodenní vstupenky i kombo tikety do Hradce nakoupíte zde, do Plzně na odkazu tady.

RfP

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.