Tarja – Christmas together

TARJA opět míří do Česka – exkluzivní vánoční koncerty v novém hudebním složení a s novým programem odehraje hned ve čtyřech městech.

Finská zpěvačka TARJA TURUNEN si již tradičně pro své české fanoušky připravila speciální vánoční koncerty. Po loňských naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech odehraje Tarja v tomto roce před Vánoci hned čtyři vystoupení se zbrusu novým programem a úplně novým hudebním seskupením.

Rocková, operní a metalová zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný tradičních písní za speciálního doprovodu violoncella, kláves a kytar. V tomto složení bude Tarja hrát vůbec poprvé! A jako tečku přidá take část s oblíbenou písní Ave Maria. Přijďte si užít tuto jedinečnou show a naladit se na přicházející svátky!

Na tento neopakovatelný zážitek se můžete těšit 16. prosince ve Zlíně v Kongresovém centru, 17. prosince v Olomouci v kostele Panny Marie Sněžné, 18. prosince v Hradci Králové v centru Aldis a 19. prosince v Ostravě v hale Gong.

S koupí vstupenek příliš neotálejte, ať vám tato kouzelná show neunikne. Ten, kdo viděl některý z vánočních koncertů Tarji v uplynulých letech, bude jistě souhlasit, že jde o nejkrásnější vánoční koncerty, jake se v Česku uskutečnují. Tarja se na vás těší i letos a to s novým programem “Christmas Together”.

 

Tarja Hradec Králové

 

Kdy středa 18. prosince 2019
Kde KC Aldis Hradec Králové

 

 

Vstupenky různých kategorií můžete zakoupit na www.79promotion.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketMaster, TicketStream a Sazka Ticket.

Cenové kategorie:  1490 Kč, 1390 Kč, 1290 Kč, 1190 Kč,  990 Kč


Více informací na
www.79promotion.czwww.facebook.com/79promotion

 

79promotion

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.