Pondělí, 2.10.2023
Ostatní volný časVolný čas

V Chrudimi se chystá další ročník Bambiriády

V Chrudimi se chystá další ročník BambiriádyPořadatelé z Občanského sdružení Altus připravují letos již 13. ročník největší přehlídky aktivit pro děti a mládež v Pardubickém kraji s názvem Bambiriáda. Ta se uskuteční v tradičním termínu 22. a 23. května 2014 a na tradičním místě v parku na Střelnici.

Na Bambiriádě se pravidelně prezentuje kolem 30 organizací. „Nabízíme tímto všem nestátním neziskovým organizacím, spolkům a organizacím pracujícím s dětmi a mládeží bezplatné představení jejich činnosti. Prezentovat se můžete aktivně na stáncích či vystoupením na pódiu,“ říká Martin Benák, předseda sdružení.

Chrudimská Bambiriáda je vyhlášená svým pódiovým programem. Ani letos nebudete ochuzeni například o taneční a pěvecká vystoupení spolků z různých koutů Pardubického kraje.

Celostátním pořadatelem Bambiriády je Česká rada dětí a mládeže a v Chrudimi probíhá za přispění Pardubického kraje, města Chrudim a dalších partnerů. Uzávěrka přihlášek pro organizace, které se chtějí prezentovat, je 30. dubna 2014.

Přihlášky k prezentaci na Bambiriádě je možné stáhnout na webové adrese www.bambiriada.chrudimka.cz, kde naleznete i další informace o akci a fotogalerii z loňského ročníku. 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.